Home Basic a.s. - Česká akciová společnost (Teplice)

CS
Česká akciová společnost nabízející služby v oblasti programování, výroby tiskovin a polygrafie, reklamní činnosti a marketingu, účetní a daňové správy.

O nás

Home Basic a.s. je ryze českou společností nabízející segment služeb profesionální kvality, s přístupem malé společnosti, která o své zákazníky individuálně pečuje a věnuje maximální možnou pozornost jejich potřebám, požadavkům a hlavně nárokům. Pod záštitou společnosti působí v současné době čtyři sekce.

První sekce s názvem LR Design Studio je součástí společnosti od roku 2009. Jedná se o reklamní a marketingovou agenturu specializující se na tvorbu WWW stránek, programování internetových aplikací a interních firemních systémů, marketingovým poradenstvím pro nově vznikající společnosti či společnosti, které jsou reklamní činností ještě nedotčeny. V neposlední řadě jsou to samozřejmě i grafické práce a kreativní návrhy reklamních a propagačních materiálů a obecně zpracování reklamy ve všech různých podobách. Předností této sekce je kreativita a rychlost, se kterou dokáže odbavovat jednotlivé zakázky klientů, a to za velice příznivé ceny.

Druhá ze sekcí s názvem Econ Service působí pod hlavičkou

společnosti od roku 2010. Jedná se o ekonomické služby, a to především účetního a daňového charakteru. Tato účetní a daňová kancelář nabízí zpracování daňové evidence a účetnictví v následné návaznosti na daňová přiznání, ekonomická vyhodnocení hospodaření firmy, poradenství v oblasti controllingu či manažerského outsourcingu. Mezi silné stránky této sekce patří především časová flexibilita a dostupnost. Zákazník má svoji účetní dokumentaci kdykoliv k dispozici a veškeré ekonomické ukazatele jsou ihned konzultovány a řešeny.

Produkční Tisk CZ je sekcí v pořadí třetí, která působí pod hlavičkou společnosti od roku 2011 a vznikla odštěpením (osamostatněním) od výše uvedené reklamní a marketingové agentury. V rámci působnosti na reklamním trhu byl vznik této sekce logickým vyústěním. Pod její hlavičkou naleznete širokou škálu nejrůznějších tiskovin orientujících se jak na firemní, tak i soukromou klientelu. Sekce se opírá především o nejmodernější technologie, které na polygrafickém trhu naleznete, a svým zákazníkům nabízí realizaci tiskovin do 48 hodin od zadání.

Naším firemním benjamínkem je sekce, která v tomto čase dostává svoji novou podobu a na přelomu roku 2012 a 2013 bude realizována pod názvem Easy System. Tato sekce by měla přinést revoluční řešení pro firemní zákazníky na poli správy celého chodu firmy. Pomůže především v přehlednosti dílčích úkolů při realizaci zakázek, nabídne kalkulační program pro rychlé zpracování cenových nabídek, manažeři budou moci s naším programem vyhodnocovat a operativně řešit další směřování své společnosti. To vše a ještě více bude možné očekávat od tohoto řešení, a to za cenu měsíčního pronájmu a bez vstupních investic.

Věřím, že společnost Home Basic a.s. splní vaše požadavky v mnoha směrech, a stane se vaším dlouhodobým obchodním partnerem, na kterého se budete moci kdykoliv a za jakýchkoliv okolností stoprocentně spolehnout.

Předsedkyně představenstva
Home Basic a.s.


Buďte v kontaktu

Napište nám


Náhodné čísloNáhodné čísloNáhodné čísloNáhodné čísloNáhodné číslo

Kontakty


 • Home Basic a.s.
 • Teplická 344, Košťany, 417 23
 •  
 • Telefon: (+420) 411 191 315 - 317
 • Fax: (+420) 411 191 318
 • Mobil: (+420) 608 848 868
 • E-mail: info@homebasic.cz
 • Fakturační údaje:
 • Sokolská 1605/66
 • 120 00 Praha 2 - Nové Město
 •  
 • IČ: 278 45 109
 • DIČ: CZ 278 45 109
 

Copyright © 1998 - 2020, designed by LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.   Vstup do interního systému Home Basic a.s.
Zavřít

Náhodné čísloNáhodné čísloNáhodné čísloNáhodné čísloNáhodné číslo
Zavřít

Přihlásit se