Home Basic a.s. - Česká akciová společnost (Teplice)

CS
Česká akciová společnost nabízející služby v oblasti programování, výroby tiskovin a polygrafie, reklamní činnosti a marketingu, účetní a daňové správy.

Struktura společnosti

Organizační struktura společnosti Home Basic a.s.

Organizační struktura společnosti
platná od 1. 1. 2013

Představenstvo

Představenstvo společnosti dozoruje na plnění krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých strategických plánů. Jeho hlavním úkolem je kontrola činnosti jednotlivých vedoucích pracovníků, dohled nad finančními podklady, předkládání účetních závěrek a uzávěrek dozorčí radě a veškerá komunikace se státními úřady.

Dozorčí rada

Dozorčí rada plní funkci pouze kontrolní. Její svolávání náleží představenstvu a perioda jednání je stanovena vždy jednou ročně. Dozorčí rada má za úkol kontrolu účetní uzávěrky, schválení rozpočtu na další fiskální období a případnou korekci rozpočetnictví. Veškeré úkony však mají formu doporučení, které předkládá dozorčí rada představenstvu akciové společnosti.

Vedení společnosti

Finanční ředitel

Finanční ředitel je zodpovědný za vedení účetnictví, rozpočty, controling (řízení nákladů), financování jednotlivých divizí (sekcí) a vztah s bankovními institucemi. Hlavním úkolem je koordinace peněžního toku, úhrady závazků a pohledávek, tvorba rezervního fondu a budování sociálních a investičních rezerv. Zodpovídá za inventární správu majetku a v neposlední řadě i technický chod kanceláří (poboček). Dále má na starosti řízení lidských zdrojů v oblasti náboru nových zaměstnanců, vzdělávání, rozvoje a hodnocení, odměňování a zaměstnaneckých programů a výhod. Zajišťuje bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Obchodní a marketingový ředitel

Obchodní a marketingový ředitel má na starosti veškerou obchodní činnost společnosti, budování obchodní sítě a koordinaci obchodních zástupců v jednotlivých regionech, plnění ochodního plánu a veškeré otázky týkající se marketingu, reklamní komunikace a strategického plánování, evidenci statických podkladů a pracovní vytížení jednotlivých divizí. Dále zodpovídá za rozvoj technologií pro zajištění chodu společnosti a jejich provázání s internetovými aktivitami, za organizaci nákupu a implementaci těchto technologií a zabezpečení servisní podpory. Podílí se na strategii rozvoje digitální výroby, využívání nových technologických postupů, zajišťování metodické podpory jednotlivých činností.

Oddělení

 1. Finanční oddělení
 2. Personální oddělení
 3. Obchodní oddělení
 4. Oddělení nákupu

Pracovní pozice jednotlivých divizí

Econ Service

 1. Daňový poradce
 2. Účetní poradce
 3. Účetní asistent

Produkční Tisk CZ

 1. Vedoucí tiskárny
 2. Operátor RIP(u)
 3. Tiskař
 4. Pomocný tiskař

LR Design Studio

 1. Vedoucí grafik
 2. Kreativní grafik
 3. Grafik senior
  1. specializace na webdesign
  2. specializace na flash
  3. specializace na DTP
  4. specializace na 3D
 4. Grafik junior (bez specializace)

Easy System

 1. Hlavní programátor
 2. Pomocný programátor
 3. XHTML kodér a CSS specialista
 4. Aktualizátor
 5. IT specialista (správce serveru)

Buďte v kontaktu

Napište nám


Náhodné čísloNáhodné čísloNáhodné čísloNáhodné čísloNáhodné číslo

Kontakty


 • Home Basic a.s.
 • Teplická 344, Košťany, 417 23
 •  
 • Telefon: (+420) 411 191 315 - 317
 • Fax: (+420) 411 191 318
 • Mobil: (+420) 608 848 868
 • E-mail: info@homebasic.cz
 • Fakturační údaje:
 • Sokolská 1605/66
 • 120 00 Praha 2 - Nové Město
 •  
 • IČ: 278 45 109
 • DIČ: CZ 278 45 109
 

Copyright © 1998 - 2020, designed by LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.   Vstup do interního systému Home Basic a.s.
Zavřít

Náhodné čísloNáhodné čísloNáhodné čísloNáhodné čísloNáhodné číslo
Zavřít

Přihlásit se